J. Wolkera 42, Horka nad Moravou, 783 35
604 693 732
padlo-morava@seznam.cz

Kemp Horka nad Moravou

Cyklisticko-vodácké tábořiště, otevřené od roku 2016, nabízí pohodlné ubytování pro nenáročné turisty. Nachází se v krásné přírodě CHKO Litovelské pomoraví v Horce nad Moravou na břehu řeky Moravy.
Tábořiště s vlastní půjčovnou lodí a možností stanování ve vlastních stanech, s kapacitou cca 80 osob, je vybaveno sociálním zařízením - WC, elektřinou, pitnou vodou, vlastní písčitou pláží, vyhrazeným místem pro rozdělání ohně, velkým přístřeškem proti dešti a uzamykatelnou místností pro kola. Také je zde možnost koupání z mola, večerní koupání u nasvícené řeky a občasné posezení u živé hudby.

Dále nabízíme možnost přepravy lodí a servisní point firmy Moolbike, kde si zdarma můžete zapůjčit pumpu, servisní klíč, montér páky.

Pro ubytované hosty zajišťujeme snídaně, obědy a večeře.

Z občerstvení nabízíme dobroty z udírny jako cigáro, sekaná s panenkou, žebra, uzená kolena atd. V kiosku Vám připravíme langoše, hranolky, smažený sýr, smažené tvarůžky, bramboráčky, kuřecí stripsy hovězí hamburgery,smažený sýr v housce,nakladaný hermelín, utopence,párek v rohlíku, polévky dle denní nabídky a také několik druhů pizzy Markýz.
Čepujeme Zubr Grand 11,Šerák 11 ,Keprník 12,Radler, Pomelo nealko, dále máme v plechu Černý Citron alco/nealco, Birell obyč., víno bílé a červené, kofola, malina, hrozno, Pepsi Cola, Sprite, Fanta, Nestea, Cappy, Mattoni

V kempu lze zakoupit turistické deníky a vizitky. K dispozici je také razítko kempu.

Otevřeno- květen, červen a září - Po-Pá 15:00 do 22:00      So-Ne a svátky od 10:00 do 22:00 hod.

                 červenec a srpen -každý den -10:00 do 22:00

Ceník ubytování:
70kč / dospělá osoba / noc
50kč / osoba do 15ti let / noc
80kč / stan / noc

Převozová služba kempu:  1Loď- 50kč
Převoz za vodní elektrárnu
50kč / loď

Odvoz osob z Horky do Olomouce na hlavní vlakové nádraží--auto 7osob 400kč

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Fotogalerie