J. Wolkera 42, Horka nad Moravou, 783 35
604 693 732
padlo-morava@seznam.cz

Kemp Horka nad Moravou

Vodácké tábořiště s půjčovnou lodí v Horce nad Moravou jsme otevřeli v roce 2016 a postupně ho pro vás zvelebujeme. Zbytečný luxus tady nahrazuje přátelská atmosféra a krásná příroda CHKO Litovelské Pomoraví, na kterou se z břehu řeky Moravy vydržíte koukat hodiny a hodiny…

Utábořit se u nás můžete ve vlastním stanu. K dispozici je vám WC, elektřina, pitná voda, písčitá pláž, ohniště, uzamykatelná místnost pro kola a velký přístřešek, kde se schováte před deštěm. Večer si užijete koupání v nasvícené řece a občas taky posezení u živé hudby. Koupíte u nás i turistické deníky a vizitky.

Pro vodáky nabízíme přepravu lodí na vybrané místo a po domluvě můžeme spolu s lodí přepravit i vás. Pokud k nám vyrazíte na kolech, třeba vám přijde vhod servisní point firmy Moolbike, kde si zdarma půjčíte pumpu, servisní klíč nebo montér páky.

A jak je to u nás s jídlem? Určitě si vyberete něco z naší udírny, kde pravidelně voní cigáro, sekaná, žebírka nebo uzené koleno. V kiosku vám připravíme langoš, hranolky, smažený sýr nebo tvarůžky, bramboráčky, kuřecí stripsy, hovězí burger, nakládaný hermelín, utopence, párek v rohlíku, polévky i několik druhů pizzy Markýz. Na čepu máme Zubr Grand 11, Šerák 11, Keprník 12 a Radler. Lednice je napěchovaná další spoustou alka i nealka. Zastavte se u nás od května do září půjčit loď, přespat nebo jen tak posedět u vody!

Fotogalerie