J. Wolkera 42, Horka nad Moravou, 783 35
604 693 732
padlo-morava@seznam.cz

Kemp Horka nad Moravou

Cyklisticko-vodácké tábořiště, otevřené od roku 2016, nabízí pohodlné ubytování pro nenáročné turisty. Nachází se v krásné přírodě CHKO Litovelské pomoraví v Horce nad Moravou na břehu řeky Moravy.
Tábořiště s možností stanování ve vlastních stanech, s kapacitou cca 80 osob, je vybaveno sociálním zařízením - WC, elektřinou, pitnou vodou, vlastní písčitou pláží, vyhrazeným místem pro rozdělání ohně, velkým přístřeškem proti dešti a uzamykatelnou místností pro kola. Také je zde možnost koupání z mola, večerní koupání u nasvícené řeky a občasné posezení u živé hudby.

Dále nabízíme možnost přepravy lodí a servisní point firmy Moolbike, kde si zdarma můžete zapůjčit pumpu, servisní klíč, montér páky a zakoupit duše všech rozměrů, blikačky a náplasti na kola.

Pro ubytované hosty zajišťujeme snídaně, obědy a večeře.

Z občerstvení nabízíme dobroty z udírny jako cigáro, sekaná s panenkou, žebra, uzená kolena atd. V kiosku Vám připravíme langoše, hranolky, smažený sýr, smažené tvarůžky, bezlepkové bramboráčky, kuřecí stripsy a vepřový řízek, utopence, polévky dle denní nabídky a také několik druhů pizzy Markýz.
Čepujeme Zubr Grand 11, Kanec 12, Holba Brusinka s mátou 2,2%, dále máme v plechu Černý Citron alco/nealco, Birell obyč., zázvorový, zelený ječmen a malina s limetkou, víno bílé a červené, kofola, malina, hrozno, Coca Cola, Sprite, Fanta, Nestea, Cappy, Bonaqua a jablečný mošt.

V kempu lze zakoupit turistické deníky a vizitky. K dispozici je také razítko kempu.

Otevřeno Po-Ne od 10:00 do 22:00 hod.

Ceník ubytování:
50kč / osoba / noc
30kč / osoba do 10ti let / noc
50kč / stan / noc
Zákazníci Pádlo-Morava a Tydra 50kč / osoba / noc + stan zdarma

Převozová služba kempu:
Převoz za vodní elektrárnu
50kč / loď
Zákazníci Pádlo-Morava a Tydra 30kč / loď

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Fotogalerie