J. Wolkera 42, Horka nad Moravou, 783 35
604 693 732
padlo-morava@seznam.cz

Tábořiště na Moravě

Tábořiště Horka nad Moravou

Toto útulné tábořiště s občerstvením provozuje půjčovna lodí Pádlo Morava. Jako zákazníci půjčovny Pádlo Morava zde máte výhody, například zdarma převoz lodí přes elektrárnu v Horce a slevu za nocleh.

Horka je výborné místo pro ukončení plavby po Moravě, každých dvacet minut odtud jede příměstský autobus do centra Olomouce.
Při plavbě po Moravě využijte naše tábořiště!
Zákazníci naší půjčovny mají na našich tábořištích nocleh zdarma!

Vítáme všechny vodáky, cyklisty, turisty, kteří za nocleh zaplatí 50 Kč, děti do výšky 120 cm zdarma.

Na všech našich tábořištích si můžete objednané lodě vyzvednout nebo vrátit.

TÁBOŘIŠTĚ POSTŘELMOV - MOST

Tohle tábořiště patří naší spolupracující společnosti Tydra. Místo bývalo před rekonstrukcí mostu nejčastějším nástupním místem vodáků, plavících se z Postřelmova. Po dokončení rekonstrukce se stalo nepřístupnou džunglí. Před vodáckou sezónou 2016 jsme neprostupná křoviska vysekali, místo udržujeme a budeme v tom pokračovat. Vodáci, kteří zde chtějí nocovat a umí udržet pořádek, jsou vítáni. Nenechávejte zde ale svá auta bez řidičů, komplikují nám příjezd s loděmi. Pár kroků odtud se dá auto zaparkovat. Nebo přijeďte vlakem, nádraží je odtud jen pět minut chůze.

Postřelmov je dobrý začátek plavby, odtud bývá řeka splavná po celé léto.

TÁBOŘIŠTĚ LUKAVICE

Tohle tábořiště patří naší spolupracující společnosti Tydra. Na lukavickém jezu je skvělé místo pro táboření. Tábořiště se udržuje, v letní sezóně je v provozu stánek s občerstvením. Je to udtud kousek na vlak.

Plavba z Postřelmova do Lukavice je pěkný jednodenní výlet nebo dobrý začátek vícedenní plavby.

Tábořiště Moravičany

Tohle tábořiště patří naší spolupracující společnosti Tydra. Na své plavbě po Moravě určitě nevynechejte tábořiště v Moravičanech. Je to největší tábořiště a také je nejdéle v provozu. Stánek s občerstvením je otevřen celé léto v podstatě nepřetržitě.

Nejdete zde velké ohniště, trampolínu, slackline a další kratochvíle. Na nádraží je to co by kamenem dohodil.